Infolinia: 
788 28 28 28

Polecamy

 • Tajemnice makabrycznych wydarzeń, które wstrząsnęły małym miasteczkiem wychodzą na jaw trzydzieści lat później.
  CANAL+ Premium HD
  Środa, 28.02 g. 21:00
 • Leonid powraca do rodzinnej wioski, gdzie ponownie musi zmierzyć się z przemytniczym procederem, od którego przed laty chciał uciec.
  CANAL+ Premium HD
  Wtorek, 27.02 g. 21:00
 • Film opowiada o życiu i karierze sportowej Jema Belchera, który na przełomie XVIII i XIX wieku zasłynął jako kilkukrotny mistrz Anglii w walkach bokserskich na gołe pięści.
  CANAL+ Premium HD
  Sobota, 24.02 g. 21:00
 • Zapis wydarzeń rozgrywających się w Mariupolu po ataku Rosji na Ukrainę.
  CANAL+ Premium HD
  Poniedziałek, 19.02 g. 22:40
 • Jann Mardenborough jest mistrzem w grze będącej symulacją wyścigów. Pewnego dnia dostaje szansę na sprawdzenie swoich umiejętności na realnym torze.
  HBO HD
  Niedziela, 18.02 g. 20:10
 • Zadowolona z życia uczona, spotyka Dżinna, który oferuje jej spełnienie trzech życzeń w zamian za swoją wolność.
  CANAL+ Premium HD
  Sobota, 17.02 g. 21:00
 • Osadzona w latach 70. w Rzymie opowieść o pogrążonej w kryzysie rodzinie. Reżyser Emanuele Crialese zawarł autobiograficzne wątki.
  CANAL+ Premium HD
  Wtorek, 13.02 g. 21:00

ITTmedia telecom Siedlce - Internet, Telewizja, Telefon

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług. Jesteśmy przekonani, że będzie to początek korzystnej współpracy.
Swoją ofertę szerokopasmowego dostępu do sieci Internet oraz telewizji cyfrowej HD kierujemy przede wszystkim dla mieszkańców miejscowości: Siedlce, Węgrów, Łosice, Sokołów Podlaski, a także miejscowości w promieniu 40 km. Szybki i stabilny Internet szerokopasmowy w blokach mieszkalnych w Siedlcach oraz Węgrowie dostarczamy własną siecią światłowodową. Do pozostałych lokalizacji poprzez profesjonalne radiolinie. Jeżeli mieszkasz w Siedlcach, Węgrowie czy miejscowościach ościennych skorzystaj z naszej oferty. Internet Siedlce

Zapraszamy do kontaktu z nami »

ITTmedia telecom

Zadaj pytanie on-line
Newsletter
Zapisz się na newsletter ITTmedia