Infolinia: 
788 28 28 28

Polecamy

 • Kiedy cały świat dowiaduje się, że pod maską Spider Mana skrywa się Peter Parker, superbohater decyduje się zwrócić o pomoc do Doktora Strange'a.
  HBO HD
  Niedziela, 31.07 g. 20:10
 • Rzekomy właściciel kamienicy rozpoczyna bezpardonową walkę, by pozbyć się lokatorów. Gdy jeden z nich tajemniczo znika, do akcji wkracza policja.
  CANAL+ Premium HD
  Sobota, 30.07 g. 21:00
 • Kolejny rozdział oryginalnego uniwersum Ghostbusters.
  HBO HD
  Niedziela, 24.07 g. 20:10
 • Komedia o rodzinnych kłótniach, klasowych uprzedzeniach i naszej narodowej specjalności, czyli pielęgnowania w sobie zawiści do innych.
  CANAL+ Premium HD
  Sobota, 23.07 g. 21:00
 • Historia Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, która planowała zabić swojego męża, wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucci.
  HBO HD
  Niedziela, 17.07 g. 20:10
 • Działająca na wielu płaszczyznach opowieść o tym jak idealizm młodych jest niszczony przez podziały tworzone przez polityków.
  CANAL+ Premium HD
  Sobota, 16.07 g. 21:00
 • Młoda Żydówka, która pracuje jako fryzjerka, dołącza do grupy walczącej ze skrajną prawicą.
  CANAL+ Premium HD
  Piątek, 15.07 g. 21:00

ITTmedia telecom Siedlce - Internet, Telewizja, Telefon

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług. Jesteśmy przekonani, że będzie to początek korzystnej współpracy.
Swoją ofertę szerokopasmowego dostępu do sieci Internet oraz telewizji cyfrowej HD kierujemy przede wszystkim dla mieszkańców miejscowości: Siedlce, Węgrów, Łosice, Sokołów Podlaski, a także miejscowości w promieniu 40 km. Szybki i stabilny Internet szerokopasmowy w blokach mieszkalnych w Siedlcach oraz Węgrowie dostarczamy własną siecią światłowodową. Do pozostałych lokalizacji poprzez profesjonalne radiolinie. Jeżeli mieszkasz w Siedlcach, Węgrowie czy miejscowościach ościennych skorzystaj z naszej oferty. Internet Siedlce

Zapraszamy do kontaktu z nami »

ITTmedia telecom

Zadaj pytanie on-line
Newsletter
Zapisz się na newsletter ITTmedia